</p> <p>Koostöös Tartu Säästva Renoveerimise Infokeskuse Tartu Ühendusega korraldame puitfassaadide restaureerimist ja hooldamist käsitleva infoõhtu.</p> <p>Koolitusel õpime tundma puitfassaadide korrastamiseks sobivaid traditsioonilisi materjale, nende omadusi ning asjakohaseid töövõtteid. Jagame kogemusi, kuidas restaureerida ja hooldada puitmajade välisviimistlust, nii et säiliks nende algupära ja erilisus.</p> <p>Püüame pakkuda vastuseid järgmistele küsimustele:<br />Millised on enamlevinud probleemid puitfassaadidel?</p> <p>Kas laudise väljavahetamine on ainus võimalus fassaad korda saada?<br />Kuidas regulaarselt puitfassaadi hooldada?<br />Loengule (umbes üks tund)  järgneb õppekäik Karlova linnaosas, kus konkreetsete majade näitel antakse nõu nende fassaadide korrastamiseks.    </p> <p>Koolitaja:<br />Kermo Jürmann, Säästvad Ehituslahendused OÜ / MEISTRI<br /><br />Toimumisaeg ja programm:<br />21. juuni, neljapäev kell 18 - 20<br /><br />Lisainfo:<br />+372 56 665 425, Kermo<br />kermo@ehituslahendused.ee</p> <p>Registreerumine:<br />Registreerumiseks täida palun vorm SIIN: http://www.ehituslahendused.ee/koolitused<br /><br />Osalustasu:<br />24 €<br /><br />Asukoht:<br />Pepleri 32, Tartu</p>">

Puitlaudis fassaadid, laudisfassaadide hooldus

Praktiline koolitus - "Puitlaudis fassaadid, laudisfassaadide hooldus"

Koostöös Tartu Säästva Renoveerimise Infokeskuse Tartu Ühendusega korraldame puitfassaadide restaureerimist ja hooldamist käsitleva infoõhtu.

Koolitusel õpime tundma puitfassaadide korrastamiseks sobivaid traditsioonilisi materjale, nende omadusi ning asjakohaseid töövõtteid. Jagame kogemusi, kuidas restaureerida ja hooldada puitmajade välisviimistlust, nii et säiliks nende algupära ja erilisus.

Püüame pakkuda vastuseid järgmistele küsimustele:
Millised on enamlevinud probleemid puitfassaadidel?

Kas laudise väljavahetamine on ainus võimalus fassaad korda saada?
Kuidas regulaarselt puitfassaadi hooldada?
Loengule (umbes üks tund)  järgneb õppekäik Karlova linnaosas, kus konkreetsete majade näitel antakse nõu nende fassaadide korrastamiseks.    

Koolitaja:
Kermo Jürmann, Säästvad Ehituslahendused OÜ / MEISTRI

Toimumisaeg ja programm:
21. juuni, neljapäev kell 18 - 20

Lisainfo:
+372 56 665 425, Kermo
kermo@ehituslahendused.ee

Registreerumine:
Registreerumiseks täida palun vorm SIIN: http://www.ehituslahendused.ee/koolitused

Osalustasu:
24 €

Asukoht:
Pepleri 32, Tartu

2018-08-23 18-20

Tartu

HEA NÕU KODU LÄHEDALT

Sinu vana maamaja restaureerimiseks

Maamaja nõustajate võrgustik aitab Sul leida nõustaja Sinu vanale majale uue elu sisse puhumiseks. Siit leiad pärandehituse restaureerimis-nõustajaid üle kogu Eesti. Loe lähemalt

Leitud: 3 Näita tulemusi

MEIE NÕUSTAJAD

 

Nõustamine aitas paika panna tööde järjekorra: sai selgeks, millest tuleks alustada. Selgus ka uusi vajalikke töid, mille peale me ise poleks tulnud. Iga rehemaja omanik võiks saada sellise koolituse, et vältida olukorda, kus teadmatusest kõik säilitamist vääriv kohe lammutatakse ja ajastu hõng kaob.

Näidati kätte mitu probleemset kohta, mida varem ei olnud osanud ise nii oluliseks pidada: antenni läbijooks katusel, katkistest vihmaveerennidest ja betoontrepilt pritsivast vihmaveest tingitud seinakahjustused, sokli väljavajumine keldriga majaosas.

Eksperthinnang on vana maja taastamise juures väga oluline etapp. Informatsiooni materjalide ja tehnoloogiate kohta ringleb palju ning kellegi kolmanda osapoole hinnang su maja konditsiooni kohta mõjub igal hetkel värskendavalt.

Nõustamise käigus sain ideid maja autentse taastamise kohta. Väga huvitav oli näha, kuidas spetsialist märkab maja juures selle ajalugu erinevate märkide, näiteks palkidesse ja ustesse graveeritud joonistuste ja kirjutiste kaudu. Olen nüüd ka ise teise pilguga hakanud maja nägema.

Osale koolitustel üle EestiLeia kalendrist endale sobiv sündmus

Hetkel pole sellele kuule märgitud ühtegi koolitust.

Saada nõustamissoov

* Juhendid katastritunnuse leidmiseks leiad siit

Täname! Teie teade on saadetud.

kontaktisik
Elo Lutsepp
e-mail
telefon
+372 534 447 69
blogi

Partnerid