Puutööriistade teritamise õpituba

Puutööriistade teritamise õpituba tuleb taas!

Õpitoas kala ei pakuta, aga püüdma õpetatakse küll.

Teoreetilise osa eesmärgiks on demüstifitseerida teritamine ja kodustada kõik kolevantsid alustades teritus-, lõike- ja seadenurgast ning lõpetades kõigi kolme mikrofaasiga.

Edasi tutvustatakse teritusvahendeid - kohapeal on olemas kõik levinumad teritusvahendid ja süsteemid: jaapani ja - teemantluisud, lihvpaberid, Tormeki vesikäi koos peaaegu kõigi rakistega, Sorby ProEdge lihvlint teritussüsteem, kuivkäi CBN ja vanemat tüüpi kividega jne jne.

Kui suurem investeering teritusvahenditesse on päevakorras, siis on õpitoas suurepärane võimalus kogu seda ilu oma käega katsuda ja küsida nõu inimeselt, kes kõiki neid vahendeid igapäevaselt kasutab, aga ühtegi ei müü smile emoticon:-)

Lõpetuseks õpetatakse valmistama ja kasutama vesilihvpaberitel põhinevat teritussüsteemi. Kui teritamine ei ole igapäevane vajadus ja 500 euro kulutamine teritusvahenditele ei tule kõne alla, siis on see paarikümne eurose materjalikuluga süsteem väga hea alternatiiv. Joonised ja juhendid saab ka kaasa.

Õpitoas keskendutakse põhiliselt peitlite, höövliterade ja kirveste teritamisele. Kui aega on võib kõige muu kohta ka küsida.

2018-01-27 10-17

Loodi mõis

HEA NÕU KODU LÄHEDALT

Sinu vana maamaja restaureerimiseks

Maamaja nõustajate võrgustik aitab Sul leida nõustaja Sinu vanale majale uue elu sisse puhumiseks. Siit leiad restaureerimis-nõustajaid üle kogu Eesti. Loe lähemalt

Leitud: 3 Näita tulemusi

MEIE NÕUSTAJAD

Kui Sa pole nõustajalt viie tööpäeva jooksul vastust saanud või vajad muidu abi nõustaja leidmisel siis


helista +372 534 447 69

Osale koolitustel üle EestiLeia kalendrist endale sobiv sündmus

Võta meiega ühendust

Kliki üleval kastil

Täname! Teie teade on saadetud.

kontaktisik
Elo Lutsepp
e-mail
telefon
+372 534 447 69
blogi

Nõustajate võrgustikku koordineerib