<br /><br /></p>">

Savikrohvi koolitus

TULE KOOLITUSELE!

Oled mõelnud, et tahaksid osata ise savikrohvi paigaldada, aga ei tea täpselt, kuidas? Sa vajad inspiratsiooni, julgustust ja häid nippe kogenud meistritelt? Sind võlub savi kui looduslik materjal, selle plastilisus, sügavad loomulikud toonid, ruumi sisekliimat parandavad omadused, ja Sulle meeldib mängida? Siis, see koolitus on Sulle!

Sellel 3-päevasel praktilisel koolitusel saad võimaluse looduslikke ehitusmaterjale tundma õppida ja ise savikrohvi valmistada. Saad vajalikud põhiteadmised sellest, miks, kuhu ja kuidas savikrohvi paigaldada. Käsitleme erinevaid aluspindu, erinevaid savikrohve, armeerimist ja viimistlemist.

Koolituse viib läbi ja Sinu eest hoolitseb Eestimaaehitus MTÜ meeskond: Sven Aluste, Triin Pruul, Anvar Valge ja Kerti Vissel

INFO

Koolituse organiseerija: Eestimaaehitus - Traditsioonilise ja ökoloogilise ehituse kompetentsikeskus
Toimumise koht: Vanaajamaja Koolituskeskus, Mooste, Põlvamaa
Ajakava: reedel kl 10-18, laupäeval kl 9-18, pühapäeval kl 9-17
Koolituse keel: Eesti
Osalemistasu: 270€ (sh KM)
Kohtade arv: max 12
Registreerimine ja info: tere@eestimaaehitus.ee +372 56 560 504
Majutusvõimalus: Mooste Mõisa külalistemajas, küsi infot registreerumisel.

MIDA ME SULLE PAKUME?
Koolitus sisaldab: teooriat, materjalide tutvustust, praktilisi töövõtteid, kohvi/teed ja lõunasööki, praktikaks vajalikud töövahendid on kohapeal olemas.

Koolituse teemad: materjalide tundmaõppimine - loodusliku savipinnase ja erinevate savide avastamine, savikrohvi leiutamine/kokkusegamine, segu hindamine, erinevad aluspinnad, ettevalmistustööd, savikrohvi paigaldus, viimistluskrohvide paigaldus.

Koolitajad lähtuvad teemade käsitlusel osalejate ootustest ja senistest kogemustest ning soovitavad "savi avastamiseks" kaasa võtta võimaluse korral natuke oma piirkonna savipinnast.


2018-04-13

Mooste

HEA NÕU KODU LÄHEDALT

Sinu vana maamaja restaureerimiseks

Maamaja nõustajate võrgustik aitab Sul leida nõustaja Sinu vanale majale uue elu sisse puhumiseks. Siit leiad pärandehituse restaureerimis-nõustajaid üle kogu Eesti. Loe lähemalt

Leitud: 3 Näita tulemusi

MEIE NÕUSTAJAD

 

Nõustamine aitas paika panna tööde järjekorra: sai selgeks, millest tuleks alustada. Selgus ka uusi vajalikke töid, mille peale me ise poleks tulnud. Iga rehemaja omanik võiks saada sellise koolituse, et vältida olukorda, kus teadmatusest kõik säilitamist vääriv kohe lammutatakse ja ajastu hõng kaob.

Näidati kätte mitu probleemset kohta, mida varem ei olnud osanud ise nii oluliseks pidada: antenni läbijooks katusel, katkistest vihmaveerennidest ja betoontrepilt pritsivast vihmaveest tingitud seinakahjustused, sokli väljavajumine keldriga majaosas.

Eksperthinnang on vana maja taastamise juures väga oluline etapp. Informatsiooni materjalide ja tehnoloogiate kohta ringleb palju ning kellegi kolmanda osapoole hinnang su maja konditsiooni kohta mõjub igal hetkel värskendavalt.

Nõustamise käigus sain ideid maja autentse taastamise kohta. Väga huvitav oli näha, kuidas spetsialist märkab maja juures selle ajalugu erinevate märkide, näiteks palkidesse ja ustesse graveeritud joonistuste ja kirjutiste kaudu. Olen nüüd ka ise teise pilguga hakanud maja nägema.

Osale koolitustel üle EestiLeia kalendrist endale sobiv sündmus

Hetkel pole sellele kuule märgitud ühtegi koolitust.

Saada nõustamissoov

* Juhendid katastritunnuse leidmiseks leiad siit

Täname! Teie teade on saadetud.

kontaktisik
Elo Lutsepp
e-mail
telefon
+372 534 447 69
blogi

Partnerid