OÜ Renitum

Konstruktsiooni- ja viimistlustööd ajaloolistes hoonetes, kahjustuste hindamine, ehitus- ja viimistlusuuringud

OÜ Renitum tegeleb peamiselt (aga mitte ainult) ajalooliste hoonete ja neis asuvate korterite remondi ja ehitusega. Oleme valmis mõtlema kaasa ja pakkuma rätsepalahendusi ning naudime keerukate konstruktsiooniliste probleemolukordade lahendamist. Meil on ehituskogemust üle 20 aasta ning heade koostööpartnerite seas on insenere ja projekteerijaid, eriosade spetsialiste, arhitekte ja sisearhitekte. Lisaks restaureerimis- ja ehitustöödele viime läbi ka ehitus- ja viimistlusuuringuid. Kui ettevõttel või arhitektil on ka muinsuskaitse litsents, siis selle number: majandustegevusteade EMU000635 (pädevustunnistus PT 1103/2022) Lisaks elamute ja mitteluhoonete üldehitusliku ehitamise majandustegevusteade EEH013205 (st nn MTR-registreering) Kodulehe, blogi või FB aadress (vaba valik): https://www.facebook.com/renitum/

+372 56214238

kristjan@renitum.ee (Kristjan Ambrozevits)

HEA NÕU KODU LÄHEDALT

Sinu vana maamaja restaureerimiseks

Maamaja nõustajate võrgustik aitab Sul leida nõustaja Sinu vanale majale uue elu sisse puhumiseks. Siit leiad pärandehituse restaureerimis-nõustajaid üle kogu Eesti. Loe lähemalt

Leitud: 3 Näita tulemusi

MEIE NÕUSTAJAD

Kui Sa pole nõustajalt viie tööpäeva jooksul vastust saanud või vajad muidu abi nõustaja leidmisel siis

helista +372 534 447 69

Nõustamine aitas paika panna tööde järjekorra: sai selgeks, millest tuleks alustada. Selgus ka uusi vajalikke töid, mille peale me ise poleks tulnud. Iga rehemaja omanik võiks saada sellise koolituse, et vältida olukorda, kus teadmatusest kõik säilitamist vääriv kohe lammutatakse ja ajastu hõng kaob.

Näidati kätte mitu probleemset kohta, mida varem ei olnud osanud ise nii oluliseks pidada: antenni läbijooks katusel, katkistest vihmaveerennidest ja betoontrepilt pritsivast vihmaveest tingitud seinakahjustused, sokli väljavajumine keldriga majaosas.

Eksperthinnang on vana maja taastamise juures väga oluline etapp. Informatsiooni materjalide ja tehnoloogiate kohta ringleb palju ning kellegi kolmanda osapoole hinnang su maja konditsiooni kohta mõjub igal hetkel värskendavalt.

Nõustamise käigus sain ideid maja autentse taastamise kohta. Väga huvitav oli näha, kuidas spetsialist märkab maja juures selle ajalugu erinevate märkide, näiteks palkidesse ja ustesse graveeritud joonistuste ja kirjutiste kaudu. Olen nüüd ka ise teise pilguga hakanud maja nägema.

Osale koolitustel üle EestiLeia kalendrist endale sobiv sündmus

Hetkel pole sellele kuule märgitud ühtegi koolitust.

Saada nõustamissoov

* Juhendid katastritunnuse leidmiseks leiad siit

Täname! Teie teade on saadetud.

kontaktisik
Elo Lutsepp
e-mail
telefon
+372 534 447 69
blogi

Partnerid