Mehem Designs OÜ

Mehem Designs OÜ kasutab vanade meistrite ehedaid ja traditsioonilisi puidu töötlemise viise ja aegumatuid konstruktsioonilisi lahendusi.

MEHEM tegeleb väiksemate puitehitiste ning erinevate puidust toodete disaini ja valmistamisega. Meie disainitud tooted on nägusad, atraktiivse lahendusega ning mugavad kasutada. Kasutame vanade meistrite ehedaid ja traditsioonilisi puidu töötlemise viise ja aegumatuid konstruktsioonilisi lahendusi. Ühendades teadmised ja oskused valmib hea ja kvaliteetne käsitöö, mis on kombineeritud õigete töövahendite ja -meetoditega. Valmistame puidust käsitööna * traditsioonilises stiilis eritellimusmööblit * väiksemaid puitehitisi: saunad, aidad, kaevurakked jms * tarbe- ja käsitööesemeid * konsulteerime ja nõustame vanade puitehitiste taastamise teemadel * teostame hoonete konserveerimise ja restaureerimise töid. Ettevõtte tegevuslitsents EMU000292 Vastutava isiku pädevustunnistus PT 557/2011 REIN JÜRIMÄE Tegevusalad: Konserveerimise ja restaureerimise tegevuskava koostamine (ehitise), konserveerimine ja restaureerimine, müüride valdkonnas, puitelementide-detailide valdkonnas, puitkatuste valdkonnas, roogkatuste valdkonnas. Mälestise ja muinsuskaistealal muinsuskaitselise järelvalve teostamine, mälestise ja UNESCO maailmapärandi nimekirja kantud objektil asuva ehitise konserveerimine ja restaureerimine. Vaata ka: https://www.facebook.com/mehemdesings

+372 5051674

inga@mehem.ee

https://www.mehem.ee/portfoolio/

www.mehem.ee/

Inga Jürimäe

HEA NÕU KODU LÄHEDALT

Sinu vana maamaja restaureerimiseks

Maamaja nõustajate võrgustik aitab Sul leida nõustaja Sinu vanale majale uue elu sisse puhumiseks. Siit leiad pärandehituse restaureerimis-nõustajaid üle kogu Eesti. Loe lähemalt

Leitud: 3 Näita tulemusi

MEIE NÕUSTAJAD

 

Nõustamine aitas paika panna tööde järjekorra: sai selgeks, millest tuleks alustada. Selgus ka uusi vajalikke töid, mille peale me ise poleks tulnud. Iga rehemaja omanik võiks saada sellise koolituse, et vältida olukorda, kus teadmatusest kõik säilitamist vääriv kohe lammutatakse ja ajastu hõng kaob.

Näidati kätte mitu probleemset kohta, mida varem ei olnud osanud ise nii oluliseks pidada: antenni läbijooks katusel, katkistest vihmaveerennidest ja betoontrepilt pritsivast vihmaveest tingitud seinakahjustused, sokli väljavajumine keldriga majaosas.

Eksperthinnang on vana maja taastamise juures väga oluline etapp. Informatsiooni materjalide ja tehnoloogiate kohta ringleb palju ning kellegi kolmanda osapoole hinnang su maja konditsiooni kohta mõjub igal hetkel värskendavalt.

Nõustamise käigus sain ideid maja autentse taastamise kohta. Väga huvitav oli näha, kuidas spetsialist märkab maja juures selle ajalugu erinevate märkide, näiteks palkidesse ja ustesse graveeritud joonistuste ja kirjutiste kaudu. Olen nüüd ka ise teise pilguga hakanud maja nägema.

Osale koolitustel üle EestiLeia kalendrist endale sobiv sündmus

Hetkel pole sellele kuule märgitud ühtegi koolitust.

Saada nõustamissoov

* Juhendid katastritunnuse leidmiseks leiad siit

Täname! Teie teade on saadetud.

kontaktisik
Elo Lutsepp
e-mail
telefon
+372 534 447 69
blogi

Partnerid