Saviukumaja OÜ

Saviukumaja pakub võimalikult väikese ökoloogilise jalajäljega tooteid, mis parandavad ruumi sisekliimat ja õhu kvaliteeti.

Valmistatame kvaliteetseid savi- ja lubjabaasil värve, krohve ja ehitussegusid. Saviukumaja OÜ on asutatud 2006. aastal missiooniga aidata kaasa saviehituspärandi säilimisele. Algusaastatel tegelesime ehitusteenuse pakkumise ja tootmisega. Täna on Saviukumaja fookuses kõrge kvaliteediga savi- ja lubjabaasil ehitussegude arendamine, tootmine ja müük. Segud on 100% naturaalsed, toonivalik on Eesti kõige laiem ning eripäraks, et tooni saavutamiseks kasutatakse puhtaid savisid. Saviukumaja kogu tootmine toimub Põlvamaal Moostes ja et toodete jalajälge veelgi vähendada, kasutame tootmiseks peamiselt päikeseenergiat. Saviukumaja segude kvaliteeti on kontrollitud Saksamaal Berliini laboris, Saksa savikrohvistandardi (DIN) järgi kuuluvad need kõige kõrgema kvaliteediga segude hulka. Oleme Roomaja OÜ ametlik edasimüüja. Roomaja valmistab Saaremaal puitseinte soojustamiseks pillirooplaate, puitseinte krohvimiseks pilliroomatti ning kodu kaunistamiseks dekoratiivseid pilliroo- ja pajuvitsamatte. Saviukumaja OÜ on Eestimaaehitus MTÜ liige ja koostööpartner.

+372 5304 0157

info@uku.eu

www.uku.eu

Indrek Kerbo

HEA NÕU KODU LÄHEDALT

Sinu vana maamaja restaureerimiseks

Maamaja nõustajate võrgustik aitab Sul leida nõustaja Sinu vanale majale uue elu sisse puhumiseks. Siit leiad pärandehituse restaureerimis-nõustajaid üle kogu Eesti. Loe lähemalt

Leitud: 3 Näita tulemusi

MEIE NÕUSTAJAD

 

Nõustamine aitas paika panna tööde järjekorra: sai selgeks, millest tuleks alustada. Selgus ka uusi vajalikke töid, mille peale me ise poleks tulnud. Iga rehemaja omanik võiks saada sellise koolituse, et vältida olukorda, kus teadmatusest kõik säilitamist vääriv kohe lammutatakse ja ajastu hõng kaob.

Näidati kätte mitu probleemset kohta, mida varem ei olnud osanud ise nii oluliseks pidada: antenni läbijooks katusel, katkistest vihmaveerennidest ja betoontrepilt pritsivast vihmaveest tingitud seinakahjustused, sokli väljavajumine keldriga majaosas.

Eksperthinnang on vana maja taastamise juures väga oluline etapp. Informatsiooni materjalide ja tehnoloogiate kohta ringleb palju ning kellegi kolmanda osapoole hinnang su maja konditsiooni kohta mõjub igal hetkel värskendavalt.

Nõustamise käigus sain ideid maja autentse taastamise kohta. Väga huvitav oli näha, kuidas spetsialist märkab maja juures selle ajalugu erinevate märkide, näiteks palkidesse ja ustesse graveeritud joonistuste ja kirjutiste kaudu. Olen nüüd ka ise teise pilguga hakanud maja nägema.

Osale koolitustel üle EestiLeia kalendrist endale sobiv sündmus

Hetkel pole sellele kuule märgitud ühtegi koolitust.

Saada nõustamissoov

* Juhendid katastritunnuse leidmiseks leiad siit

Täname! Teie teade on saadetud.

kontaktisik
Elo Lutsepp
e-mail
telefon
+372 534 447 69
blogi

Partnerid