Säästvad Ehituslahendused OÜ

palgitööd, looduskivitööd, viimistlus, uksed-aknad, põrandad, vundamendid, saviehitus

Säästvad Ehituslahendused OÜ on väike ehitusettevõte, kus väärtustatakse looduslikke ehitusmaterjale ja traditsioonilisi töövõtteid.

Meie põhiliseks tegevusalaks on viimistlustööd Tallinnas, siinsetes unikaalsetes puidust eeslinnades, mis miljööväärtuslike piirkondadena on kaitse alla võetud. Renoveerime nii kortereid kui ka trepikodasid ja korrastame fassaade. Restaureerime aknaid, uksi jm ehituslikke puitdetaile. Arenevaks valdkonnaks on lubi- ja savikrohvi ning looduslike värvide tootmine. Meil on väike lubjatootmine Järvamaal. Lisaks müüme edasi paljusid teisi looduslikke ehitusmaterjale.Taaskasutuse ja edasimüügi otstarbel kogume vanadest lammutatavatest hoonetest väärikat ja korralikku ehitusmaterjali: palke, põrandalaudu, uksi, aknaid, treppe jms. Korraldame loodusehituse ja restaureerimisalaseid koolitusi ning seminare.

+372 56 665 425

info@ehituslahendused.ee

www.ehituslahendused.ee

Kermo Jürmann

HEA NÕU KODU LÄHEDALT

Sinu vana maamaja restaureerimiseks

Tähelepanu! Nõustamise tingimused on ootamatult suure huvi tõttu ajutiselt muutunud. Loe lähemalt

Leitud: 3 Näita tulemusi

MEIE NÕUSTAJAD

Kui Sa pole nõustajalt viie tööpäeva jooksul vastust saanud või vajad muidu abi nõustaja leidmisel siis

helista +372 534 447 69

Nõustamine aitas paika panna tööde järjekorra: sai selgeks, millest tuleks alustada. Selgus ka uusi vajalikke töid, mille peale me ise poleks tulnud. Iga rehemaja omanik võiks saada sellise koolituse, et vältida olukorda, kus teadmatusest kõik säilitamist vääriv kohe lammutatakse ja ajastu hõng kaob.

Näidati kätte mitu probleemset kohta, mida varem ei olnud osanud ise nii oluliseks pidada: antenni läbijooks katusel, katkistest vihmaveerennidest ja betoontrepilt pritsivast vihmaveest tingitud seinakahjustused, sokli väljavajumine keldriga majaosas.

Eksperthinnang on vana maja taastamise juures väga oluline etapp. Informatsiooni materjalide ja tehnoloogiate kohta ringleb palju ning kellegi kolmanda osapoole hinnang su maja konditsiooni kohta mõjub igal hetkel värskendavalt.

Nõustamise käigus sain ideid maja autentse taastamise kohta. Väga huvitav oli näha, kuidas spetsialist märkab maja juures selle ajalugu erinevate märkide, näiteks palkidesse ja ustesse graveeritud joonistuste ja kirjutiste kaudu. Olen nüüd ka ise teise pilguga hakanud maja nägema.

Osale koolitustel üle EestiLeia kalendrist endale sobiv sündmus

Hetkel pole sellele kuule märgitud ühtegi koolitust.

Saada nõustamissoov

* Juhendid katastritunnuse leidmiseks leiad siit

Täname! Teie teade on saadetud.

kontaktisik
Elo Lutsepp
e-mail
telefon
+372 534 447 69
blogi

Partnerid